Výkup aut

Home/Výkup aut

Volejte 777 878 040

Výkupní formulář

  Osobní údaje

  Údaje o vozidle
  Soubory (max. velikost souboru je 5MB)
  Popis / poznámky / závady

  Naše společnost se zabývá výkupem aut a dopravní techniky již téměř 20 let, z čehož plynou bohaté zkušenosti v tomto oboru. Tyto naše znalosti se snažíme aplikovat do pracovních postupů, abychom mohli našim klientům nabídnout co možná nejkomplexnější služby a celý proces výkupu aut byl co nejjednodušší pro naše zákazníky.

  Výkupní cenu auta se snažíme stanovit dle aktuální situace na trhu a to v závislosti na technickém stavu vykupovaného vozidla, roku výroby a technickém stavu. Jelikož přebíráme veškeré záruky na technický stav vozidla a budoucí reklamace jsou plně v naší režii, je pochopitelně výkupní cena aut nižší než prodejní cena. Snažíme se však minimalizovat naše náklady abychom mohli pracovat s minimální marží a nabídnout tak prodávajícímu nejlepší možnou výkupní cenu za nabízené auto.

  Nemalé množství vozidel vykupujeme i od leasingových společností, se kterými spolupracujeme již mnoho let. Vykupujeme rovněž osobní a užitková auta zatížené leasingovou či úvěrovou smlouvou a to v případě, že doplatek smlouvy je nižší než tržní hodnota vozidla. Například ŠKODA Octavia II 1,9TDi r.v. 2006, doplatek 100.000,-Kč je realizovatelný, protože orientační prodejní cena je 140.000,-Kč a výkupní cena 120.000,-Kč. V tomto případě doplatíme smlouvu u leasingové společnosti a prodávajícímu vyplatíme rozdíl ve výši 20.000,-Kč.

  S případnými dotazy se na nás neváhejte obrátit buď na tel. 777 878 040 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.